Babadan oğul’a geçen mesleğimizde uzun yıllardan beri Eskişehir halkına hizmet veren firmamız Çilingir ve Anahtarcı ihtiyacınızda size Eskişehir Çilingir Servisi araçları ile en kısa sürede ulaşarak kapı açma kilit değiştirme hizmetleri vermektedir. Anahtarınızı kaybettiyseniz yada elinizdeki anahtar kapıyı açmıyorsa firmamızı arayarak kapının açılması için bizden çilingir talebinde bulunabilirsiniz.

Eskişehir çilingir anahtarcı firmamız iş yerinde pek çok markanın anahtar ve kilit sistemlerinin satışını da yapmaktadır. Mekanik anahtarların dışında elektronik anahtar işlerimizde vardır. Elektronik oto anahtar kumanda işlerinizde firmamız sizlere yedek otomobil anahtarı da yapabilmektedir. İmmobilizer çipli anahtarların yedeğini makinelerimiz ile yedeklemekteyiz. Oto anahtar kap yıpranması ve sustalı anahtar bozulmasında oto anahtar tamiri ve kap değişimi yapmaktayız. Bunun dışında oto kumanda tamiri ve kumanda pil değişimi yapıyoruz.

Garaj bariyer kepenk otopark otomatik kapı ve alarm kumandaları iş yerimizde satılmakta olup firmamıza ihtiyacınız olan elektronik anahtar olarak da bilinen uzaktan kumandaları firmamızdan temin edebilirsiniz. Tüm bu ürün ve hizmetler için bizi iletişim sayfamızdaki numaralardan arayınız.

eskişehir çilingir
eskişehir çilingir