Menu

Eskişehir Anahtarcı Kimdir

Eskişehir anahtarcı olarak firmamız gelişen teknolojiyi de takip ederek mekanik anahtar ve kilit sistemlerinin yanına eletronik sistemlerin ve kumandaların satış ve kodlamasını da yaparak Eskişehir halkının ihtiyacını karşılama için çalışmaktadır. Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir babadan oğul’a geçen iş yerinde sizlere pek çok ürün ile hizmet vermektedir. Kapı açma arızalı olan anahtar ve kilitlerin değişimi, ev oto kasa çilingir hizmetleri yanı sıra elektronik immobilizer oto anahtar ve kumandalarını kodlama yedek çipli oto anahtarı üretme gibi hizmetler firmamızda ve usta personellerimiz aracılığı ile sizlere hizmet olarak verilmektedir.

Garaj kapılarının uzaktan kumandaları, bariyer kepenk girişi, otopark alarm kumandaları, ve araçların sonradan takılan kumandaları dahil olarak bu kumandaların satışını ve kodlanmasını yapmaktayız.

Sizde Eskişehir’de anahtar ve kilit kullanıcısı iseniz bizimle iletişime geçerek arıza veya değişim konularında bizden yardım alabilirsiniz. Bunun için bizi aşağıdaki iletişim numaralarımızdan aramanız yeterli olacaktır. Aradığınız numaralardan ustalarımız vereceğiniz adrese en kısa sürede servis araçları ile ulaşarak ihtiyacınız olan anahtar kilit çilingir hizmetini sizlere sunacaktır.

Telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz lazım olabilir.

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Eskişehir Çilingir
Eskişehir Çilingir

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir